Обкладинка

Черепашки назавжди (2009)
Черепашки назавжди (2009)

Про мультсеріал

Teenage Mutant Ninja Turtles (Підлітки Мутанти Ніндзя Черепашки; Черепашки Ніндзя) - це успішний мультсеріал, що стартував в 2003-му році і найбільш близький до всесвіту коміксів Студії Міраж (в своєму початку). За рахунок останньої особливості різко контрастує зі своїм попередником з кінця 80-х.

 

5 (100%) 1 vote

 

Опис

Перший епізод нового мультсеріалу по TMNT вийшов 8-го лютого 2003 року, завдяки зусиллям Студії Міраж (Mirage Studios) і 4Kids Entertainment. Спочатку планувалося TMNT 2003 logoтолько 26 серій, заснованих на оригінальних коміксах Кевіна Истмена і Пітера Лерда, проте мультики, які показували по каналу Fox Box щотижня, швидко набули популярності - народ вимагав продовження. Решта сезони не змусили себе довго чекати. Є серед глядачів і ті, яким новий мультик не припав до смаку, аж надто він відрізняється від попередніх, 193-х епізодів, які сформували певні канони і стереотипи. У будь-якому випадку, мультяшні Черепашки поділилися на «старих» і «нових», а які з них краще - судіть самі.
Майже всі епізоди цього мультсеріалу (загальна кількість яких досягла 156 серій, якщо не брати до уваги додаток-спешл), перегукуються один з одним, утворюючи захоплюючу, насичену дією сюжетну лінію. Крім того, ви відкриєте для себе багато досі невідомих фактів біографії вже улюблених героїв і познайомитеся з новими персонажами, які по суті справи, були введені в комікси ще 20 років тому.
 
Перший сезон (8 лютого 2003 - 1 листопада 2003 26 епізодів) особливо полюбився деяким фанатам за атмосферу нагадує дух коміксів. Так, тепер це вже не ті Черепахи, що були зняті в 90-х роках. Тут ми знайомимося з історією Черепашок (Леонардо, Рафаель, Донателло, Мікеланджело), ​​їх вчителі Сплінтера, а також з їх близькими друзями (Ейпріл О'Ніл, Кейсі Джонс) і головними ворогами - шредери, Ханом, пурпурний Драконами, Кланом Фут, Бакстером Стокманн. Дуже багато поразок, а й чимало перемог, Черепахи вчаться на своїх помилках і набираються досвіду. В кінці-кінців вони зустрічаються з расою прибульців, таємно живуть на Землі - вранці, після чого сезон закінчується.
У другому сезоні (8 листопада 2003 - 2 жовтня 2004, 26 епізодів) вас очікують космічні пригоди і баталії, Черепахи мало не губляться в нескінченній всесвіту, але як завжди знаходять друзів (Фуджітоід, Траксімус), і наживають ворогів, (Тріцератони, Федерати ), а також виявляються вплутатися в багаторічне протистояння двох інопланетних рас. Повернувшись додому, вони спершу дізнаються неймовірну таємницю Шреддера, а потім ніби потрапляють з вогню та в полум'я, тому що в цьому сезоні реалізована коміксових арка під назвою «Війна в місті». Мафія, Клан Фут і Пурпурові Дракони влаштували справжню бійню в Нью-Йорку і Черепахам доведеться їх зупинити. Також мутанти встигнуть взяти участь в Міжпросторового битві Нексус, познайомитися зі справжніми супергероями і побувати в іншому світі. Зустрінеться кілька нових облич: Караи, Великий Дайм, Великий Ніндзя, Драко, Усаги, Генноске ... Дуже насичений сезон.
У третьому сезоні (9 жовтня 2004 - 23 квітня 2005, 26 епізодів) Земля піддається атаці Тріцератонов - раси, «в гостях» у якій Черепахи побували в попередньому сезоні. Наслідки вторгнення будуть негативним чином позначатися на житті планети протягом всього сезону, і навіть, побічно, в наступному. Але Черепахи продовжують стояти на сторожі безпеки. Крім цього, ви познайомитеся з неперевершеним агентом Бішопом, службовцям в таємної організації «Сили Захисту Землі», доктором Чапліним, не менше геніальним, ніж Бакстер Стокман, Ренет Тіллі, недолугої ученицею Лорда Синхронність - повелителя часу. Але найбільше запам'ятався подією для вас швидше за все виявиться поява Великого Драко, який розкидає Черепах по різних світах, один з яких породив стійкий фендом. Однак не менш тріумфальним буде і фінал сезону, в якому давні вороги нарешті будуть покарані. Але обійдеться це чималою «кров'ю».
У четвертому сезоні (10 вересня 2005 - 15 квітня 2006, 26 епізодів) продовжена тенденція зустрічей з незвичайними істотами, прибульцями і жителями інших світів. Вельми ефектно буде виглядати особистість Леонардо, якого підкосило бій з минулого сезону, він наробить помилок, але в підсумку знайде мудрість, а ми познайомимося з новим персонажем - Найстаршим. Караї ж мудрості явно не вистачило, вона виявиться повалена, але встигне нанести Черепахам серйозної шкоди, позбавивши їх будинку. Ренет знову втягне хлопців в свої витівки, а Джон Бішоп накоїть неприємних речей, через які з'явиться нова загроза місту. Сильно постраждає і Донателло, але завдяки йому буде створено ліки від загрожує Нью-Йорку «чуми». Фінал сезону виявиться інтригуючим, Черепахи познайомляться з Трибуналом Ніндзя - магічним співтовариством, яке хоче підготувати їх до битви з великим злом ...
У п'ятому сезоні (16 лютого 2008 - 3 травня 2008, 12 епізодів), позначеному як «Втрачений» (Lost Season), ви поринете в незвичну вам атмосферу магії і перетворень.