Фільми 1990-их років

Фільми, головними героями є черепашки-ніндзя, знімаються починаючи з 1990-их років по теперішній час. Серед них є як фільми з живими акторами, так і анімаційні повнометражні фільми.

Фільми з живими акторами

Черепашки-ніндзя - найперший фільм про черепашок-ніндзя, знятий в 1990 році. Він намагається відповідати оригінальним коміксами, але в фільмі також багато елементів з мультсеріалу 1987 року. Фільм став найкасовішим незалежним фільмом на той момент часу.
Черепашки-ніндзя 2: Таємниця смарагдового зілля - продовження першого фільму, що вийшов в 1991 році. Цей фільм набагато м'якше і безтурботніше попереднього, за що отримав неабияку порцію критики. Однак він також зібрав непогану касу.
Черепашки-ніндзя 3: Подорож у часі - третій фільм про черепашок-ніндзя, в якому вони відправляються в минуле, в часи феодальної Японії. Цей фільм вважається самим невдалим, як з-за дуже малої кількості бойових сцен, так і з-за в цілому низької якості зйомок.

Фільми 2010-их років (Paramount)

Черепашки-ніндзя - фільм, що вийшов в 2014 році і запустив нову історію черепашок-ніндзя. Він отримав змішані відгуки критиків і був номінований на "Золоту малину", як найгірший фільм року. Але в прокаті фільм зібрав майже 500 мільйонів доларів, окупивши всі витрати.
Черепашки-ніндзя 2 - продовження першого фільму. Він вийде на кіноекрани в червні 2016 року.