Обкладинка

Teenage Mutant Ninja Turtles (1990)
Teenage Mutant Ninja Turtles (1990)

 

Про фільм

Назва: Черепашки - ніндзя
Оригінальна назва: Teenage Mutant Ninja Turtles
Рік: 1990
Країна: США, Гонконг
Слоган: «Hey dude, this is_no_ cartoon.»
Режисер: Стів Беррон
Жанр: Бойові мистецтва, Драми, Комедії, Пригодницькі, Фантастичні
Час: 1:33:35
Цикл: Мультфільми Черепашки-ніндзя, Мультфільми про тварин
Доп. мова озвучення: Англійська
У головних ролях: Джош Пейс, Мішлен Сісті, Лейф Тільда, Девід Форман, Роббі Ріст, Корі Фельдман, Брайан Точи, Джудіт Хоаг, Еліас Котеас, Майкл Терні

Скріншот 1

Скріншот 2

Скріншот 3

Скріншот 4

Фото акторів

 

Про фільм

Фільм «Черепашки-ніндзя», створений 888 Production та Steve Barron Film під керівництвом Баррона і випущений за допомогою кінокомпанії New Line Cinema є історією кохання і сили, гумору і героїзму. Заснована на коміксах Кевіна Истмена і Пітера Лерда і створена Кімом Доусоном, Саймоном Філдсом і Девідом Чаном з Гремом Коттл (як сопродюсерів за сценарієм Тодда У. Ленгена і Боббі Хербек), це - історія чотирьох крихітних зелених черепах, що належали маленькому хлопчикові, який випадково впустив їх в Нью-Йоркський колектор. Там вони потрапили в радіоактивну слиз, завдяки якій вони чудесним чином придбали дар мови, вельми значно збільшилися в розмірах і стали прямоходящими. За ці роки (приховуючи особи за темними окулярами, в низьких фетрових капелюхах і яскравих кольорових тренч-пальто - в ході регулярних вилазок в місто, для того щоб подивитися кіно і пройтися по магазинах), вони засвоїли жаргон серферів і інші звичаї людських дітей, таких ж підлітків, як і вони самі. Придбавши особливі здібності від радіоактивної слизу, вони стали сучасними супергероями в панцирах, що володіють не тільки високорозвиненим почуттям гумору, але також і великою фізичною силою, що дозволяє їм боротися за правду, правосуддя і американський спосіб життя, а потім сідати і святкувати перемогу з екстра-великий піцою!
 
«Ми зробили цей фільм і для дітей і для дорослих», - каже режисер Баррон. «Атмосфера фільму унікальна. Дивні істоти, що живуть в сучасних умовах. Це торкнулося підсвідомості більшості людей ».
 
Коментуючи кінозірок «Черепашок Ніндзя», продюсер Девід Чан говорить, що Джудіт Хоаг чудова в ролі Ейпріл і це «чарівно, бачити її і Черепах разом. Вона вдихає життя в Ейпріл. І Еліас Котеас чудовий у ролі Кейсі Джонса. Він і Джудіт виглядають дуже добре разом ».
 
«Вона не може стримувати свого роду почуття до Рафаелю», - пояснює Хоаг характер своєї Ейпріл. «Врешті-решт, він рятував її життя двічі! Навіть при тому, що це виглядає подібно красуні і чудовиська, я думаю, що було важливо, що ми створили деяку зв'язок між ними. Звичайно, це допомагало створювати напруженість між Кейсі і Рафом ».
 
Хоаг додає, що вона думає, Ейпріл справді опустилася до деякої закоханості в Рафаеля, і що це велика зміна в розігруванні їх екранних відносин мало створити щось, що не було написано. «Ми продемонстрували рідкісну близькість між людиною і іншим істотою - невисловлена, беззастережна лояльність і любов», - говорить вона. «Він - такий герой! Чому б йому не пробудити щось в серці Ейпріл? »
 
«Коли Кейсі Джонс зустрічає Ейпріл і Черепашок, його характер піддається метаморфозу. На початку, - Котеас говорить щодо своєї ролі, - всередині Кейсі живе прихований гнів проти злодіїв і він думає, що повинен фізично знищити всіх їх за скоєні ними злочини. У нього є тільки одна мета, і ця мета - «дістатися» до цих вуличних злочинців. »
 
«І раптом серед всієї вуличної мерзоти раптово з'являється це гарне обличчя», - пояснює він. «Кейсі западає на Ейпріл. Він змінюється. Вона робить його більш м'яким. Тепер він не настільки впевнений в собі. Він вразливий. Але він збирається з духом і разом з Черепахами і Ейпріл виходить на боротьбу з панками. Вона робить це за допомогою своїх теленовин, він - використовуючи свої хокейні ключки ».
 
Джеймс сейто привносить тільки правильний образ зловісної сили в свою роль архизлодея, Шреддера. Подібно фагин в «Олівер Твіст», хитрий Шреддер - ватажок банди «Фут», банди підлітків-злодюжок, яких він навчив мистецтву ніндзя, щоб грабувати нічого не підозрюють, у Нью-Йорку. Всім відома загрозлива манера гри сейто - гостра, ясна і час від часу лякає - особливо добре видно, коли він бореться проти наставника Черепах, старого майстра Сплінтера. Як показано, Шреддер, - демонічний вбивця, який убив улюбленого господаря Сплінтера, Хаматов Йоші, і красуню дружину Йоші, Танг Шен.
 
Один з підлітків, яких Шреддер втягнув у свою банду «Фут» - неслухняний тринадцятирічний Денні Пеннінгтон (Майкл Терні), син боса Ейпріл Чарльза Пеннінгтона (Джей Паттерсон). Неспокійний, вразливий і часто що залишається без уваги своїм зайнятим справами батьком, молодий Денні був легкою здобиччю для Шреддера. Але, зрозумівши, нарешті, що він повинен встати на правильний шлях, Денні залишає свого злого наставника, щоб допомогти Черепахам.
 
Розповідаючи про свою роль Денні Пеннінгтона, Майкл сказав, що він бачив, як багато дітей встає на неправильний шлях, і радий, що сам він ніколи не рухався в цьому напрямку. «Роль, яку я граю в цьому фільмі, - каже він, - хороший урок для дітей, тому що вона показує, що, якщо ви порушуєте закон, є хороший шанс опинитися у в'язниці». «Я був заарештований у фільмі, - каже він з легкою усмішкою, - але я задоволений, що це була лише гра».
 
Продюсер Девід Чан, який був віце-президентом міжнародної постановки для групи Golden Harvest в Гонконзі, каже, що робота з істотами протягом кіно