Видатний учений Бакстер Стокман вступає в союз зі шредери, щоб створити нових мутантів, здатних протистояти черепашкам-ніндзя. Це має убезпечити інопланетне вторгнення в Нью-Йорк. Однак черепашки-ніндзя і їх подруга Ейпріл О’Ніл не збираються здаватися без бою, тим більше, що у них з’явилася підтримка в особі борця зі злочинністю Кейсі Джонса.

В ролях
Алан Рітчсон — Рафаель
Ноель Фішер — Мікеланджело
Піт Пложек і Джонні Ноксвілл (голос) — Леонардо
Джеремі Ховард — Донателло
Денні Вудберн і Тоні Шалуб (голос) — Сплинтер
Меган Фокс — Ейпріл О’Ніл
Стівен Амелл — Кейсі Джонс
Уілл Арнетт — Верн Фенвік
Брайан Ті — Шреддер
Вільям Фіхтнер — Ерік Сакс
Тайлер Перрі — Бакстер Стокман
Бріттані Ісібасі — Караи
Гері Ентоні Вільямс — Бібоп
Стефан Фаррелі — рокстеді
Бред Гарретт (голос) — Кренг

Про фільм
Незважаючи на критику першого фільму, його збори набагато перевищили очікування, тому представники Nickelodeon відразу оголосили, що фільм матиме продовження. Майже відразу було оголошено, що фільм вийде на початку літа 2016 року, а на численні прохання фанатів, в сюжет включили Кейсі Джонса, бібоп і рокстеді.

У грудні 2014 року стало відомо, що режисер Джонатан Лібесман відправлений у відставку, а новим фільмів займеться Дейв Грін, в активі якого мережа фантастичний фільм «Неземне відлуння». Всі актори повинні були зберегти свої ролі в новому фільмі.

Зйомки фільму почалися в квітні 2015 року в Нью-Йорку і Баффало. Бюджет фільму не повинен був перевищити 70 мільйонів доларів.