Обкладинка

Про фільм

Режисер: Стюарт Гіллард (Stuart Gallard)
Композитор: Джон Дю Прес (John Du Prez)
 
Ролі виконували:
Леонардо - Марк Касо (Mark Caso)
Мікеланджело - Девід Фрейзер (David Fraser)
Рафаель - Метт Хіл (Matt Hill)
Донателло - Джим РАПОС (Jim Raposa)
Ейпріл - Пейдж Турко (Paige Turco)
Кен Шин - Генрі Хаяші (Henry Hayashi)
Сплинтер - Джеймс Мюррей (James Murray)
Уокер - Стюарт Вільсон (Stuart Wilson)
Кейсі Джонс / Віт - Еліас Котіас (Elias Koteas)
Імператор - Саб Шимон (Sab Shimono)
Митця - Вівіан Ву (Vivian Wu)
 
Вихід на екран 17 Березня, 1993 року
Тривалість фільму: 95 хвилин
Бюджет: $ 21 млн
Касові збори: $ 42,273,609

Сюжет: Черепашки за допомогою чарівного скіпетра переносяться в середньовічну Японію, а на їх місце прибувають самураї. Поки Черепашки звільняють селян від Імператорського гніту і намагаються зупинити війну, Кейсі Джонс дає можливість студентам із Японії пожити життям майбутнього.

 
Багато хто вважає цей фільм невдалим, зокрема через нові костюмів Черепах. Сюжет досить захоплюючий і непередбачуваний. На жаль, це поки останній фільм, але тільки поки ...

 
Повний зміст фільму

 
Сцена 1.
Японія 1603 рік.
Четверо самураїв на конях переслідують вершника. Один з самураїв наказав - «Принц Кен Шин, ви повинні здати зброю і повернутися з нами назад в замок». Однак принц діставши катану, кинувся на які переслідували його людей. Але незабаром був повалений, узятий в полон і насильно доставлений в замок батька-імператора.
 
Сцена 2.
Нью-Йорк, занедбане метро, ​​притулок Черепашок Ніндзя.
Під музику важкого року кожна черепашка, в послідовності Раф, Дон, Лео, Майк демонструють свою майстерність ніндзя, показуючи, що не загубили навички, протягом двох попередніх фільмів. Тренування раптово переривається кидком сая Рафаеля в магнітофон. Раф знову поставив всім питання: «Навіщо ми все це робимо, тренуємося, тримаємо себе в формі, якщо навіть ніхто не знає про наше існування». У цей момент, всупереч словам черепашки, до них через люк по сходах, спустилася Ейпріл.
«Привіт хлопці, я принесла вам подарунки, щось хороше» - сказала вона. Одним словом кожному дістався від подруги, подорожує у відпустку, персональний презент. А самий таємничий подарунок - старовинний скіпетр, куплений в антикварному магазині, був подарований Сплінтера.
 
Сцена 3.
Японія 1603 року. Вечір. Замок імператора Нарінаго.
Самураї доставили полоненого принца до імператорського ганку. «Я забороняю тобі залишати замок. Ти зганьбив мене »- пролунав грізний голос імператора. «Це ти мене зганьбив своєї несправедливої ​​війною» - відповів Кен Шин, чим спровокував батька. Нарінаго витягнув катану замахнувся на сина і ... в цей момент пролунав постріл в дзвін. Всі озирнулися. Стріляв Уокер - англійський мореплавець, провідний торгівлю зброєю з Японією. Імператор наказав синові йти в замок.
Кен Шин прибував в люті, тому взявся трощити меблі в своїх покоях. І ось коли він перекинув і розбив стародавню статую з неї випав скіпетр, точно такий же, як принесла Ейпріл черепашкам. Після цього в покої принца увірвався порив вітру, який розгорнув сувій, який зображає чотирьох великих черепашок. «Капа» - злякано пробурмотів він, що в перекладі з японського приблизно означало - демони. Скіпетр став світиться, його підняв Кен Шин і почитав на рукоятці: «Відкрий ширше ворота часу.»