Про фільм

Режисер: Майкл Прессман (Michael Pressman)
Композитор: Джон Дю Прес (John Du Prez)
 
Ролі виконували:
Леонардо - Марк Касо (Mark Caso)
Мікеланджело - Мішлен Сісті (Michelan Sisti)
Рафаель - Кенн Троум (Kenn Troum)
Донателло - Лейф Тілден (Leif Tilden)
Ейпріл - Пейдж Турко (Paige Turco)
Шреддер - Френкойс Чау (Francois Chau)
Сплинтер - Кевін Клеш (Kevin Clash)
Кіно - Ерні Рейєс-мл. (Ernie Reyes, Jr.)
Пр. Джордан Перрі - Девід Уорнер (David Warner)
Татсу - Тошішіро Обата (Toshishiro Obata)
Супер Шреддер - Кевін Неш (Kevin Nash)
 
Вихід на екран: 22 марта 1991 року
Тривалість фільму: 88 хвилин
Бюджет: $ 25 млн
Касові збори: $ 78,656,813

5 (100%) 1 vote

Актори

Сюжет

Сюжет: «Черепашки живуть у Ейпріл і в вус не дують, поки не виявляється що до їхнього походження причетна компанія TGRI, яка в даний момент займається утилізацією своїх отруйних відходів. Тим часом, використовуючи знання співробітника компанії - професора Перрі, - повсталий Шреддер створює своїх власних мутантів ТОККО і Разара. »
 
Друга частина вийшла рівно через рік після першої і стала, напевно, самою видовищною екранізацією Черепашок Ніндзя. Лео, Майк, Дон і Раф все більше долучаються до життя у великому місті, вони дізнаються історію свого походження, ведуть боротьбу з Кланом Фут, який, після поразки в першому фільмі, відроджується і обзаводиться своїми власними мутантами. Треба відзначити, що саме друга частина фільму залишається улюбленою у більшості фанатів Черепашок. Також вона присвячена пам'яті Джима Хенсона (Jim Henson), лялькаря (творця «Маппет-шоу»), на чиїй студії в Лондоні були створені костюми Черепашок для першого фільму.
 
 
 

Повний зміст фільму

Сцена 1.
Нічний Нью-Йорк. Все його немаленьке населення їсть піцу: від закоханих, до поліції. Піцерія Roy's, Кіно (наголос на перший склад) просять доставити дві піци Ейпріл О'Ніл. На своєму моторолері він під'їжджає до будинку репортерши і раптом помічає щось не лагідний в магазині через дорогу. Кіно пішов перевірити ... так і є - пограбування. «Стійте, ви заарештовані!» - Крикнув він. «Ти нічний охоронець» - спокійно запитав один з грабіжників. «Ні, взагалі-то я постачальник піци» - відповів Кіно. Три нальотчика накинулися на нього, але не тут то було. Хлопець виявився не промах, 15-20 секунд і грабіжники лежать на підлозі. «Я вам не сказав, що вивчав бойові мистецтва» - сказав хлопчина після бійки. Але це був не кінець битви, а тільки початок.
Два - три грабіжника куди не йшло, але банда з більш ніж десятка чоловік ... це вже занадто. «На допомогу» - тихо сказав новий герой, і ця допомога прийшла - Черепашки Ніндзя. Їх бійка як і в першому фільмі на висоті, і красиво, і весело. Пара хвилин і нальотчики повалені, хто не встиг втекти залишився лежати по підлозі, скорчившись від болю. Приголомшеного Кіно черепашки посилають викликати поліцію, а самі залишаються, щоб зв'язати бандитів. Кіно, повернувшись через мить в магазин, вже не застав там ні черепашок, ні піци, тільки гора пов'язаних головорізів і десять доларів на столику.
 
Сцена 2.
Ейпріл повертається додому з роботи. Наводить лад після черепашок, які через 1-2 хвилини заявилися до репортерши через вікно з переможними вигуками. Треба сказати, що після перемоги над кланом Фут вони з наставником покинули каналізацію і жили у своєї подруги вже досить довго, тому в даний час займалися пошуками підходящого житла.
Черепашки привіталися з Ейпріл і запросили її покуштувати разом з ними піцу. У цей вечір вони згадували перемогу Сплінтера над шредери, але наставник робить їм зауваження: «Це не звільняє вас від тренувань, ви як і раніше повинні залишатися в тіні». Тому він пояснює Ейпріл, що вони довго в неї не затримаються.
 
Сцена 3.
Міське звалище. З сміттєвої купи з'являється рука. Шреддер живий ...
 
Сцена 4.
Новий табір залишків клану фут. Татсу в люті від масового зрадництва з боку його солдатів, з них залишилися тільки найвірніші. Татсу став новим лідером клану ... але ненадовго. Незабаром в таборі з'являється Шреддер, який заявляє, що він живий і повернувся, щоб помститися черепахам. Для цього він відбирає найкращих солдатів і наказує їм вийти на Ейпріл, яка, в свою чергу, виведе його на Черепашок.