У Teenage Mutant Ninja Turtles (скорочено TMNT і спрощені, як Ninja Turtles) є вигадана команда з чотирьох черепах-підлітків, які, поряд з щуром на ім’я Splinter-мутують по каністрі мутагенезу мулів в людські істоти розміром. Примусовий за їх зовнішнім виглядом, щоб залишитися прихованим, вони відступають в каналізацію Нью-Йорка.

Фахівцям в даній області бойових мистецтв, видозмінений Splinter бере на себе роль сенсея (вчителя) і доручає Черепахи в мистецтві «ниндзюцу». Це доводить, пощастило, так як Черепахи буде в кінцевому підсумку боротьба з безліччю дрібних злочинців, злих манією величі, і інопланетних загарбників.

Оригінальні персонажі Ніндзя черепахи були створені Peter Laird і Кевін Істман на початку 1980-х років. Спочатку вони з’явилися в коміксах, перш ніж ліцензію на іграшки, мультфільми, відео-ігор, фільмів і інших товарів. Під час піку своєї популярності в кінці 1980-початку 1990-х через, франшиза накопичений значний успіх у всьому світі і популярність.

Новий 2012 CG-анімаційний серіал від Nickelodeon вдихнув нове життя в цих знакових рептилій, приймаючи їх назад до своїх витоків для цілого нового покоління глядачів і шанувальників. Виникаючі з їх прихованого лігва в колекторах, Черепахи зіткнулися з дивним і ворожого світу в Нью-Йорку протягом перших тимчасових і стикаються ворогів більш небезпечних і смачніші піци, ніж все, що вони могли б собі уявити!

Молодший, смішніше, і більше «ніндзя», ніж будь-коли раніше, нова серія наступним життя чотирьох братів, як вони вчаться покладатися на себе, їх брунькуванням навички бойових мистецтв, а також один з одним, як вони розгадати таємницю свого існування і розвиватися в героїв їм судилося бути.

Слідом за серіалом «надзвичайно успішний дебют, фільм з великим екраном був випущений в серпні 2014 р Продовження-Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows-вийде в червні 2016 року.